CUPRA představuje Tavascan Extreme E Concept

CUPRA představuje Tavascan Extreme E Concept

CUPRA dala do vínku svou DNA závodnímu vozu Extreme E, který tak ještě zřetelněji vyjadřuje charakter značky. V celé konstrukci karoserie studie CUPRA Tavascan Extreme E Concept jsou použita lněná vlákna, která zvyšují úroveň trvalé udržitelnosti a ochrany životního prostředí. Inženýři využili díly vyrobené aditivní metodou, čímž zefektivnili konstrukci, zvýšili adaptabilitu a usnadnili opravy závodního elektromobilu. CUPRA Tavascan Extreme E Concept naznačuje designový styl pro budoucí sériově vyráběný model CUPRA Tavascan. Druhý 100% elektrický model značky je navrhován a vyvíjen v Barceloně a na trhy v Evropě i zámoří bude uveden v roce 2024.

CUPRA Tavascan Extreme E Concept kombinuje zcela nový vnější design se 100% DNA značky CUPRA a holistickým přístupem k využití přírodních materiálů. Díky tomu dosahuje vyšší úrovně trvalé udržitelnosti a adaptability a snadněji se opravuje.

CUPRA Tavascan Extreme E Concept je další evolucí závodního terénního elektromobilu s ještě intenzivnějši vyjádřenou DNA značky CUPRA a designem, který naznačuje budoucí směřování značky.

Studie CUPRA Tavascan Extreme E Concept vypadá neuvěřitelně a kromě toho, že má výhradně elektrický pohon, tak používá recyklované a organické materiály, například lněná vlákna.

CUPRA je od začátku součástí seriálu závodů Extreme E. Účast v něm oznámila jako první automobilová značka a své síly spojila s týmem ABT Sportsline jako jeho hlavní partner.

Pokud by Vás značka CUPRA více zajímala, náš prodejní tým ve Starém Městě je Vám plně k dispozici.

Jan Žufánek

Vedoucí prodeje nových vozů SEAT a CUPRA

 

Lukáš Kopečný

Prodejce nových vozů SEAT

Volkswagen spouští novou platformu zaměřenou na budoucnost mobility

Rychlejší a intuitivnější přístup k informacím na všech zařízeních více...

První SUV kupé značky VOLKSWAGEN na českém trhu, to je nové Taigo

Taigo se vyrábí ve Španělské Pamploně a spolu s modely Polo a T-Cross patří do A0 segmentu. více...

CUPRA UrbanRebel Concept posouvá limity budoucí městské elektromobility

Světová premiéra studie CUPRA UrbanRebel Concept více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail