DEN ZEMĚ S AUTO UH se vydařil

DEN ZEMĚ S AUTO UH se vydařil

V sobotu 23. 4. 2022 se konal již 13. ročník oslavy Den Země v REC Group – KOVOZOO ve Starém Městě a my jsme byli u toho! Akce se zúčastnilo bezmála 9 tisíc lidí. Počasí bylo krásné a program byl více než bohatý.

Kromě stanovišť zaměřených na ekologii a vztah nové generace k přírodě mohli návštěvníci vidět křest Medvěda kodiaka Berty, který se narodil v místní porodnici. Návštěvníků bylo opravdu hodně, ale nejvíce nás těšil velký zájem o testovací jízdy vozů značky ŠKODA.

A co se vlastně u nás dělo?

Na našem stanovišti si mohly děti vyzkoušet aktivity zaměřené na pohyb, s názvem „SPORTEM KU ZDRAVÍ“, kdy pro ně byl připraven skákací hrad, fotbalové stanoviště s brankami, kostkový skákací panák a pro ty nejmenší motorková odrážedla. Pro malé i velké bylo dále přichystáno stanoviště „JAK DOBRÝ JSI JEZDEC?“, kdy jste si mohli vyzkoušet trenažér ručního řízení po reálné brněnské trati. Náš ochotný asistent pak manuálně pomáhal i těm nejmenším, kteří ještě nedosáhli na pedály, ale chtěli se na chvíli cítit jako opravdoví závodníci.

Stanoviště zaměřená na ekologii a přírodu bavila malé i velké. Mohli jste si u nás vyzkoušet, jak se správně třídí odpad. Dále bylo pro děti přichystáno malování na obličej, s názvem „JAKÝM ZVÍŘÁTKEM CHCEŠ BÝT?“ a v relaxační zóně omalovánky s přírodními motivy, s názvem „JAK DOBŘE ZNÁŠ PŘÍRODU?“

Samotná relaxační zóna se sedacími vaky, koberci a slunečníky poskytla maximální pohodlí všem, kteří k nám zavítali. Pro děti jsme zde přichystali prolézací tunel, hru lov rybiček, interaktivní hru Doktor - lidské tělo, dětský stolík se židličkami a omalovánkami, a arkádovou hru s házecími kroužky. Pro dospělé byly zajímavou atrakcí „opilé brýle“.

Zlatým hřebem celé akce byly testovací jízdy se ŠKODOU ENYAQ iV, kdy tento model tematicky souzněl s ekologickým kontextem celé akce. Testovací jízdy probíhaly od rána do večera a můžeme prozradit, že pro pár z Vás to byla láska na první pohled. Novým majitelům vozů přejeme spoustu šťastných kilometrů za volantem značky ŠKODA. Tímto Vám chceme srdečně pogratulovat a poděkovat!

A pokud jste jízdu z jakéhokoliv důvodu nestihli, jste srdečně zváni do našeho showroomu ve Starém Městě, Zerzavice 2020, kde se na Vás budeme těšit.

Mistrovství Evropy Žen v softbalu na Jižní Moravě

Ve dnech od 27.6.2022 do 2.7.2022 tak bude probíhat Mistrovství Evropy žen do 22 let. více...

Mistrovství v ČR v kartingu s AUTO UH a ŠKODOU

Včerejším dnem byly zahájeny tréninky před letošním třetím závodem šestidílného šampionátu, který se uskuteční již tento víkend. více...

Akční nabídka na servisní balíčky -30%

Od 1. června až do odvolání jsme si pro Vás ve spolupráci s Volkswagen financial services. více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail