Na scénu přijíždí nový SEAT Ibiza

Na scénu přijíždí nový SEAT Ibiza

SEAT modernizuje model Ibiza svěžím vnějším vzhledem a revolučním interiérem ve spojení s novou úrovní konektivity a asistenčních systémů. SEAT Ibiza je od svého prvního představení v roce 1984 klíčovým pilířem úspěchu značky a po 37 letech, pěti generacích a téměř 6 milionech prodaných vozů je nejúspěšnějším modelem, který kdy sjížděl z montážních linek výrobních závodů SEAT. Nová verze páté generace zachovává vítěznou mentalitu klíčového modelu v tomto segmentu evropského trhu. SEAT Ibiza je ikonou automobilového průmyslu a jedním z klíčových pilířů značky.

Atmosféru v interiéru umocňuje vyspělá technologie osvětlení. K výrazné změně designového stylu a vytříbenému charakteru modelu Ibiza přispívá také nejmodernější displej pro informační a zábavní systémy.  Pod kapotou nového modelu SEAT Ibiza může být jedna z pěti nabízených variant pohonu s nejvyšším výkonem od 90 k do 150 k. Motory na benzin nebo stlačený zemní plyn se dodávají ve spojení s mechanickou či dvojspojkovou převodovkou DSG.

Výroba nového modelu SEAT Ibiza, navrženého, vyvinutého a vyráběného v Barceloně, bude v závodě SEAT v Martorellu zahájena ve třetím čtvrtstoletí letošního roku.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI:

Vylepšený exteriér

Svěží vnější design nového modelu SEAT Ibiza umocňuje vytříbený charakter tohoto městského vozu. Jeho součástí je standardně dodávané 100% LED technologie, jež nabízí lepší viditelnost s nižší spotřebou elektrické energie. Svěží vzhled završuje výběr nových designů kol z lehké slitiny a označení modelu s reliéfním rukopisným písmem na zádi společně s novým logem SEAT s povrchovou úpravou ve dvou odstínech chromu.

Revoluce v interiéru

V interiéru se nová verze Ibizy prezentuje výraznou designovou revolucí v porovnání s předchůdcem. Zcela nová přístrojová deska s měkkým povrchem a větším, plovoucím centrálním displejem informačního a zábavního systému - umístěným nyní ve vyšší poloze s lepší ergonomií - a nový, ergonomický multifunkční volant obšitý kůží Nappa patří mezi dominanty nového designového stylu v osvěžením interiéru a dodávají mu nový charakter, který je dále umocněn vyspělou osvětlovací technologií a osvětlením nově navržených výdechů ventilační soustavy.

Konektivita pro moderní život

SEAT Ibiza je kompletně síťově propojený vůz s rozsáhlou konektivitou a funkcemi dostupnými uvnitř vozu i mimo něj. Součástí konektivity je také systém Full Link, který umožňuje používat uživatelská rozhraní Android Auto a CarPlay. Konektivitu mimo vůz rozšiřuje SEAT CONNECT. Uživatelé mohou vstupovat do interakce se svým vozem prostřednictvím nových informačních a zábavních systémů s úhlopříčkou displeje 8,25", resp. 9,2" nebo hlasového ovládání s rozpoznáváním hovorového jazyka a aktivační frází "Hola Hola".

Pohony:

Nová verze Ibizy bude nabízena s pěti různými pohony na benzin nebo CNG s nejvyšším výkonem od 90 k do 150 k.

SEAT Ibiza si z profilu zachovává krátké převisy karoserie s koly posunutými k rohům vozidla. Výsledkem je neuvěřitelná stabilita, která umocňuje dynamiku a sportovního ducha vozidla.

Dalším aspektem, který slouží k odlišení nové verze modelu SEAT Ibiza, patří označení modelu reliéfním rukopisným písmem. S touto drobnou změnou přebírá městský vůz designové motivy používané již u jiných modelů značky SEAT.  Příď i záď zdobí jako elegantní detail nové logo SEAT s povrchovou úpravou ve dvou odstínech chromu - přední část je matná, zatímco okraje jsou lesklé. Tyto změny umocňuje nově nabízená paleta barev. Zákazníci mají na výběr devět barev karoserie včetně dvou nových laků: Sapphire modrá a Asphalt modrá.

Modernizovaný SEAT Ibiza je 100% stvořen v Barceloně.

Podrobnější informace o novém modelu SEAT Ibiza Vám sdělí také náš prodejní tým na pobočce ve Starém Městě.

Jan Žufánek

Vedoucí prodeje nových vozů SEAT a CUPRA
 

Lukáš Kopečný

Prodejce nových vozů SEAT

 

Nejrychlejší Ateca přichází na český trh v ještě exkluzivnější podobě

Všestranné SUV s motorem o výkonu 300 k zrychlí z 0 na 100 km/h za 4,9 s více...

Nová ŠKODA Fabia Vás ohromí na první pohled

Fascinující a nespoutaná, přesně taková, jaká má nová ŠKODA Fabia být! více...

Nový Volkswagen Polo již v předprodeji

Nové Polo můžete objednávat již od 346 600 Kč více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail