Nové modely SEAT Ibiza a SEAT Arona, dva klíčové pilíře produktové řady, které můžete nyní objednávat.

Nové modely SEAT Ibiza a SEAT Arona, dva klíčové pilíře produktové řady, které můžete nyní objednávat.

Nové modely značky SEAT míří na trh. Modernizovaný vnější vzhled nových modelů SEAT Ibiza a SEAT Arona 100% LED přední světlomety v sériové výbavě a ručně psaný název, to jsou nové šelmy značky SEAT. Oba modely lze již objednávat. V České republice bude SEAT Ibiza dostupný od 394 900 Kč, u modelové řady SEAT Arona pak od 455 900 Kč. Všechny verze jsou nabízeny s 5letou zárukou v sériové výbavě. SEAT Ibiza, přestavený poprvé v roce 1984, patří s téměř 6 miliony prodanými vozy mezi nejúspěšnější vozidla, která kdy sjížděla z montážních linek značky SEAT. Také městské SUV SEAT Arona slaví na trhu velké úspěchy. Od představení tohoto modelu v roce 2017 bylo již prodáno bezmála 400 000 vozů Arona. V tomto vítězném tažení hodlají oba modely pokračovat i ve své modernizované podobě.

SEAT Ibiza je ikonou automobilového průmyslu a jedním z klíčových pilířů značky, zatímco Arona byla loni druhým nejvíce vyráběným modelem značky SEAT. SEAT Arona navíc přichází s novým stupněm výbavy XPERIENCE, který tomuto modelu dodává ještě robustnější vzhled městského SUV. Mezi stylistické změny patří modernizovaná příď s nově navrženým předním nárazníkem a novými mlhovými světlomety.

Interiér obou modelů je revoluční. Nové modely SEAT Ibiza a Arona nabízejí ve svých interiérech vyšší úroveň funkčnosti a kvality. Ještě příjemnější prostředíí pro cestování vytvářejí nové elegantnější materiály, ztvárněné v optimalizovaném designovém stylu a vyspělé technologie v oblasti konektivity. Jak Ibiza, tak Arona nabízejí nové asistenční systémy, jakými je například Travel Assist, který kombinuje funkce systémů ACC a Lane Assist v celém rozsahu provozních rychlostí.

Podrobné informace Vám poskytne prodejní tým ve Starém Městě.

Jan Žufánek

Vedoucí prodeje nových vozů SEAT a CUPRA

Lukáš Kopečný

Nový Tiguan Allspace můžete již objednávat

Nový Tiguan Allspace startuje s ostřejším designem, novou strukturou výbav a rozsáhlou technickou modernizací. více...

CUPRA se stala prvním vítězem závodu cestovních elektromobilů na světě.

Závod PURE ETCR se zapsal svým úspěchem do historie. více...

Nejrychlejší Ateca přichází na český trh v ještě exkluzivnější podobě

Všestranné SUV s motorem o výkonu 300 k zrychlí z 0 na 100 km/h za 4,9 s více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail