Nový Golf R stanovuje svými výkony měřítka

Nový Golf R stanovuje svými výkony měřítka

Nový Golf R, prodávaný od začátku letošního roku, překonává nejvyšším výkonem 235 kW/320 k a maximálním točivým momentem 420 N.m. výkonové parametry všech dosavadních modelů Golf R. Inženýři značky Volkswagen vyvinuli nový systém pohonu všech kol 4MOTION s individuálním rozdělováním točivého momentu mezi zadní kola (Torgue Vectoring), aby byl zajištěn optimální přenos hnací síly na vozovku. Tento systém zásadním způsobem přispívá k vylepšeným jízdním vlastnostem modelu Golf R, který tak stanovuje nová měřítka ve své třídě.

Golf R je tradičně nejvýkonější verzí bestselleru. Má pohon všech kol, nabízí vysokou úroveň dynamiky, mimořádně exkluzivní design a výbavu a ve své třídě - ve třídě Golfu - představuje technický etalon. Tak je tomu i u současné generace. Golf R přijíždí na start jako první Volkswagen s novým pohonem všech kol "4MOTION včetně funkce R-Performance Torque Vectoring".  Systém, který je inteligentně síťově propojený se systémem řízení jízdní dynamiky, zpřístupňuje novou dimenzi sportovní jízdy.

U modelu Golf R bylo cílem dosáhnout pokud možno neutrálních jízdních vlastností. To znamená, že vůz nemá sklon ani k nedotáčivosti, ani k přetáčivosti, a za všech okolností je maximálně ovladatelný.

Podrobné informace o novém modelu Golf R Vám sdělí také náš prodejní tým na pobočce ve Starém Městě.

KONTAKTY ZDE .

 

Nová ŠKODA Fabia Vás ohromí na první pohled

Fascinující a nespoutaná, přesně taková, jaká má nová ŠKODA Fabia být! více...

Nový Volkswagen Polo již v předprodeji

Nové Polo můžete objednávat již od 346 600 Kč více...

Modelová řada OCTAVIA se ve 4. generaci poprvé rozrostla o verzi Sportline

Novou OCTAVII zakoupíte od 752 000 Kč vč. DPH, od 792 900 Kč pro karosářskou verzi COMBI více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail